Apie mane

 

zaneta-pau-photography_zanetaKaip dažnai matydamos estetiškus ir stilingus modelių bei žvaigždžių portretus, pagalvojate, kad taip atrodyti gali tik modeliai ir žvaiždės? Juk mes paprastos Moterys nemokame elgtis prieš kamerą, nemėgstame fotografuotis, didžioji dauguma manome esančios nefotogeniškos ir nesijaučiame turinčios tobulą išvaizdą.

Didžioji paslaptis ta, kad kiekviena Moteris gali būti nufotografuota žurnalo viršeliui. Ir visiškai nesvarbu kokio ji amžiaus ar formos. Tam reikia saugios ir ramios aplinkos, jai tinkamos šviesos, taip pat rekomenduojama parinkti ją papuošiantį drabužį ir makiažą, bei išmokyti keletos pagrindinių jai patogių pozų.

Esu fotografė Žaneta Paunksnė. Aš kuriu paprastų Moterų portretus ir keičiu jų požiūrį į fotografiją, save bei savo išvaizdą. Juk Moters portretas yra ne tik paprasta nuotrauka. Atvaizdas fotografijoje susijęs su tuo kaip mes suvokiame savo asmenybę ir kaip vertiname save. Mano tikslas – padovanoti Moterims pačias gražiausias jų versijas.

 

 

zaneta-pau-photography_testimonial