STOVYKLA

Kviečiu Jus į “Portreto kūrimo ir poilsio savaitę”, kurios metu sukursime pačius gražiausius Jūsų portretus. Kviečiu į saugią, šiltą, atpalaiduojančią aplinką, kur galėsite atsiskleisti, drąsiai kalbėti, suprasti koks Jūsų santykis su savo atvaizdu ir fotografija. Kalbėsimės apie tai, kas Jums gražu, išsiaiškinsime Jūsų fotogeniškumo paslaptis. Ieškosime įkvėpimo garsių meistrų fotografijose, meno kūriniuose ir aplinkoje. Ieškosime Jūsų stiliaus, Jūsų makiažo, Jūsų kūno kalbos. Rasime Jūsų svajonių portreto versijas.

Dauguma Moterų su amžiumi pradeda abejoti savo išvaizda, Jos vengia kameros, nes yra įsitikinusios, kad tai ką pamatys gali būti nepatrauklu. Jos visos svajoja atrodyti kaip aktorės arba žurnalų viršelių gražuolės, Jos visos svajoja turėti savo patį gražiausią portretą, įamžinantį jų unikalų grožį. Jos visos turi ką švęsti savo gyvenime. Jos visos yra pati geriausia dovana sau.

Po septynių dienų stovykloje išsinešite daug žinių apie save, daug receptų, kaip ir kada išsiskirti iš minios, kaip elgtis atsidūrus prieš kamerą. O svarbiausia, turėsite šio gyvenimo etapo pačią gražiausią portretų kolekciją, kuri nuolat primins Jums ir Jūsų artimiesiems, kokia unikali esate.

Pasiūlymas:

  • 7 dienos su žinoma fotografe portretiste Žaneta Paunksne ir jos profesionalia komanda.
  • Turiningas laikas fantastiškoje viloje ant jūros kranto, saulėčiausioje Europos vietoje Rodo saloje.
  • Gyvenimas nedidelėje, jaukioje moterų kompanijoje.
  • Subalansuota mityba – pusryčiai, pietūs ir lengvi užkandžiai. (Vakarienės neįskaičiuotos, pagal pageidavimus galėsime gamintis viloje arba mėgautis vietine virtuve miestelyje.)
  • Kelionės iš ir į oro uostą bei salos viduje.
  • Asmeninės fotosesijos, modelio patirtys, profesionalus hair and make-up, eksperimentai su stiliumi ir įvaizdžiais.
  • Egzotiškos lokacijos, skirtingos šviesos, naktinės fotosesijos ir povandeniniai portretai.
  • Didelė drabužių spinta – suknelės, audiniai bei aksesuarai specialiai šiam nuotykiui.
  •  11 spausdintų ir įrėmintų portretų kolekcija rankų darbo dėžutėje, failai USB laikmenoje, albumas su fotosesijų įspūdžiais, video filmas apie kelionę. Vertė 1120 €.

Kaina 1480 eur.

Registruotis čia.

Registracija patvirtinama pervedus 740 € avansą, kuris, pasikeitus aplinkybėms, gali būti grąžinamas likus 6 savaitėms iki renginio (kovo 16 d.), vėliau avansas negrąžinamas. Tuo atveju dalyvė gali surasti sau pamainą. Likusi dalis sumokama iki balandžio 2 d. Į kainą nėra įskaičiuoti lėktuvo bilietai. Organizatoriai pasidalins informacija, kaip geriausiai juos įsigyti.

Kontaktai: projects@zanetapau.com

Daugiau atnaujinamos informacijos stovyklos FB puslapyje.