Mentorystė

Nežinote kuria kryptimi judėti savo fotografijoje, abejojate kokius verslo sprendimus priimti, norite praplėsti savo mėgstamo hobio ribas, ieškote pagalbos įgyvendinant idėjas. Aš turiu daug minčių, žinių, kantrybės ir dar labai noriu, kad kuo daugiau fotografų vertintų savo kuriamą meną, mėgautųsi savo rezultatais, džiugintų kitus savo fotografija ir didžiuotųsi savo veikla.

Portfolio peržiūra 150 eur

Esame neobjektyvūs savo fotografijai. Ir nors dažnai esame per griežti bei priekabūs, mūsų nuotraukos mums tarsi kaip vaikai prie kurių esame labai prisirišę. Kiekviena nuotrauka turi savo istoriją, kiekviena mums kažką reiškia. Portfolio peržiūros metu susitinkame studijoje ir paskiriame dvi valandas išsamiai jūsų nuotraukų analizei. Net ir daugelį metų tobulintas portfolio kartas nuo karto reikalauja “žvilgsnio iš šalies”. Taip, tai gali būti priekabi ir detali peržiūra. Taip, tai gali paliesti. Bet tai vyksta privačioje keturių akių komanijoje, kurių dvi yra jūsų, o kitos dvi nori jums padėti. Tikslas treniruoti akį bei identifikuoti tolimesnes kryptis. Iki smulkmenų išsiaiškinsime kas geriausiai reprezentuoja jūsų stilių, ką galima būtų pataisyti ir kuo galėtumėte papildyti savo portfolio. Portfolio peržiūrai skiriame 2 val. Rekomenduojama turėti iki 40 nuotraukų

Mentorystės programa 70 eur/konsultacija.

Po portfolio peržiūros siūlau jums mentorystės programą susijusią su tolimesne jūsų veikla bei portfolio tobulinimu ir kūrimu. Kiekvieną mėnesį paskirsiu jums valandą konsultacijoms bei komentarams susijusiems su jūsų fotografija. Tai gali būti rekomendacijos susijusios su fotosesijos sprendimais ir planavimu, komunikacija su modeliais/klientais, verslo sprendimai, naujų apšvietimo bei fotografavimo technikų mokymasis ir visa kita kas jums gali būti naudinga. Susitikti ir pabendrauti galėsime studijoje arba on-line (Skype).

Mentorystės diena 900 eur

Tai jūsų diena studijoje, visas dėmesys skirtas jums. Pradėsime dieną nuo pusryčių ir turiningo pokalbio apie fotografiją. Tuomet pirmiausia fotografuosiu jus. Taip, jūs turite patirti kas tai yra būti modeliu ir kaip reikia elgtis kitoje kameros pusėje. Be to turėsite gražų savo portretą. Dienos eigoje turėsime tris fotosesijas, kurių metu fotografuosite tris skirtingus modelius (moterys ar vyrai pasirinktinai). Fotografuosite natūralioje ir dirbtinoje šviesoje. Aš būsiu jus konsultuojantis asistentas. Kartu stilizuosime, rinksime apšvietimą, padėsiu jums vedant bei kontroliuojant modelio veiksmus. Turėsite galimybę naudotis visa studijoe įranga ir resursais. Darbuosimės 8 val. Dienos pabaigoje turėsite naujų skirtingų jūsų portfolio papildysiančių portretų. Tai puiki nauja pradžia arba geras impulsas perkrauti jau esamos veiklos energijos ir kūrybinį šaltinį.

Daugiau informacijos: info@zanetapau.com