DUK

1. Ir aš noriu tokios fotosesijos…

Susisiekite su manimi. Atsiųsiu jums visą dominančią informaciją bei sutarsime dėl susitikimo studijoje. Susitikimo metu aptarsime jūsų lūkesčius, pasidalinsime idėjomis, papasakosiu kaip ir kas vyksta fotosesijos metu, susiderinsime jums tinkamą datą.

2. Iš ko susideda mano fotosesija?

Fotosesija sudaryta iš kelių etapų:

  • susitikimas studijoje prieš fotosesiją, jos planavimas, konsultacijos stiliaus klausimais bei pasiruošimas;
  • makiažas, plaukų tvarkymas ir stilizavimas fotosesijos dieną;
  • įsimintina fotosesijos patirtis, kurios metu padėsiu perprasti elgsenos prieš fotokamerą ypatumus bei sukursime kelis jums patinkančius įvaizdžius;
  • portretų peržiūra studijoje, kurios metu išsirinksite savo spausdintus ir įrėmintus portretus.

3. Ar makiažas ir plaukų tvarkymas įskaičiuoti į fotosesijos kainą?

Taip, makiažas ir plaukų tvarkymas yra įskaičiuoti į fotosesijos kainą.

4. Kaip turėčiau pasipuošti fotosesijai?

Kiekviena fotosesija labai individuali, todėl pradžioje aptarsime jūsų lūkesčius, kuriais remiantis suplanuosime pageidaujamus įvaizdžius bei kartu išsirinksime drabužius ( jūsų garderobo resursai arba studijos drabužinė ) su kuriais norėtumėte būti įamžinta savo portretuose. Drąsiai svajokite – tai jūsų fotosesija!

5. Ar galiu į fotosesiją pasikviesti šeimą, mamą, draugę?

Žinoma! Atšvęskite ir įamžinkite savo santykius. Fotosesijoje gali dalyvauti jūsų artimieji ir draugai. Noriu atkreipti dėmėsį, kad į fotosesijos kainą įeina tik vieno asmens makiažas, todėl mamai, seseriai arba draugei makiažas kainuos papildomai.

6. Šiuo metu esu nelabai patenkinta savo išvaizda. Ar turėčiau palaukti kol pavyks numesti šiek tiek svorio?

Puikai suprantu, kad nuotraukose  norite būti pati gražiausia. Jeigu kartais nepavyktų numesti tiek svorio kiek planavote – nepergyvenkite. Šviesa ir  fotografavimo kampas veikia panašiai kaip sporto salė :-) Parinksiu jums tinkantį liekninantį pozavimą, kuris leis nuotraukose išryškinti jūsų išskirtines patrauklias savybes, o nedidelius trūkumus subtiliai paslėpti. Pagrindinis tikslas įamžinti jūsų pačią gražiausią šio gyvenimo etapo versiją :-) Grožis nesusijęs nei su svoriu, nei su forma, nei su amžiumi. Grožis susijęs su asmenybe!

7. Nemėgstu fotografuotis…

Dažniausiai žmonės nenori fotografuotis, nes jie nežino kaip elgtis prie kamerą. Turiu nuraminti – tai nėra sunku. Keli žingsneliai  bei gudrybės ir jūs perprasite pozavimo techniką. Fotosesijos metu skiriame pakankamai laiko išmokti laisvai judėti ir komfortiškai jaustis prieš kamerą. Tikiu, kad fotosesijos metu išmoktos pamokos padės drąsiau jaustis fotografuojantis ir ateityje :-)

8. Esu labai nefotogeniška. Ar įmanoma, kad ir aš turėčiau tokius gražius portretus?

Daugelis žmonių nemėgsta savo atvaizdo nuotraukose. Viena vertus jis skiriasi nuo to kurį esame įpratę matyti veidrodyje, nes atvaizdas nuotraukoje nėra veidrodinis atspindys… Kita vertus mūsų archyvuose nėra daug profesionalių fotografų darytų portretų… Tiesa yra ta – nefotogeniškų žmonių nėra. Tiesiog vienų veido bruožai lengviau, kitų sunkiau, bendrauja su šviesa. Netinkamai parinktas rakursas fotografuojant gali iškraipyti bruožus. Kiekvienas žmogus turi savo šviesą ir gražiąją pusę! Apgalvoju ir pasiruošiu jūsų fotosesijai. Mano tikslas – sukurti portretus, kuriuose įamžinta toji pati gražiausia jūsų versiją :-)

8. Kiek daug yra retušuojami portretai?

Portetai retušuojami itin subtiliai, estetiškai ir kruopščiai, išsaugant atvaizdo tikroviškumą.

10. Ar galėčiau gauti visas fotosesijos nuotraukas?

Jūs ateinate pas man, kad aš sukurčiau pačius gražiausius jūsų portretus. Aš kaip autorė, pasitelkdama visą savo išmanymą, kūrybingumą, energiją ir laiką kuriu jums! Visa tai kas sukuriama fotosesijos metu yra juodraščiai iš kurių išrenkamos skirtingos pačios gražiausios ir tikroviškiausios versijos. Jos kruopščiai retušuojamos, kokybiškai spausdinamos ir rėminamos kiekvienam portretui pritaikytu pasportu. Portretų peržiūrai paruošių daugiau alternatyvų, kad turėtumėte pasirinkimą. Visa kas lieka, panašiai kaip likučiai po patiekalo gamybos… lieka virtuvėje…

9. Kiek fotosesijų fotografuojate per savaitę?

Fotografuoju ribotą kiekį fotosesijų, kad paskirti pakankamai laiko kiekvienos fotosesijos planavimui ir realizavimui. Kiekviena fotosesija tai ypatingas įvykis į kurį įdedu daug savęs, laiko ir energijos. Norėdami fotosesijos konkrečią dieną (gimtadienio, šeimos šventės ir pan.), susisiekite su manimi iš anksto.

10. Ar galiu įsigyti dovanų kuponą?

Pati geriausia mintis dovanoti emocinius potyrius ir įsimintinas patirtis. Nudžiuginkite save, savo artimą ir brangią Moterį, Vyrą, šeimą. Fotosesija tai puiki proga atšvęsti tai kas praeita, įamžinanti visa tai kas tame žmoguje unikalu ir nepakartojama. Tai puiki pradžia sekančiam gyvenimo etapui! Mes estetiškai supakuosime ir paruošime jūsų dovanų kuponą įteikimui!

11. Kokios jūsų paslaugų kainos?

Fotosesijos kaina 350 eur. Į kainą įeina planavimas, konsultacija, stilistiniai sprendimai, makiažas ir plaukų tvarkymas vienam asmeniui, neribota fotosesija, kurios metu nufotografuojame 3-5 įvaizdžius, susitikimas portretų peržiūrai. Peržiūrai pateikiami patys gražiausi subtiliai retušuoti, spausdinti ir pasportuose įrėminti portretai. Noriu atkreipti dėmesį – portretai perkami atskirai. Jūs sprendžiate ar pirkti bei kiek ir kuriuos portretus įsigyti.
Jūsų nuostabių portretų kainos prasideda nuo 100 eur, portretų kolekcijų kainos prasideda nuo 425 eur. Portretų kolekcijos supakuotos rankų darbo dėžutėse.  Tik išsirinktų portretų skaitmeninės versijos pridedamos USB laikmenoje. Už portretus galima mokėti dalimis.