14446258_10154507812329603_1319536967_o

Jau 17 metų gyvenu JAV, Kalifornijoje, o tas suvokimas, kad esu lietuvė, nesvarbu kur begyvenčiau, tik stipreja. Noriu kalbėti lietuviškai, noriu rašyt lietuviškai ( filologė visdėlto), noriu bendrauti su moterimis, gyvenančiomis Lietuvoje ir dalintis, kuo gyvena moterys JAV. Visos mes skirtingos, o tuo pačiu labai panašios, nes grožio, savęs suvokimo ir prasmės ieškojimo temos yra universalios, nepriklausomai nuo geografinės vietos.

Man 45. Nors sveikata kol kas nestabdo, gilėjančios ir gausėjančios raukšlės veide, pirmieji dantų implantai, iš “ aukšto” žvelgiantis sūnus, pagarbos, o gal amžiaus skirtumą išreiškiantis kreipinys “ Jūs” primena apie laiką ir kad esi jau antroj gyvenimo ciklo pusėj. Metų skaičius nemažina mūsų noro džiaugtis gyvenimu, būti gražiomis. Tiesiog keičiasi vertybės, prioritetai, tikslai.

2009- 2011 m. dirbau įvaizdžio formavimo konsultante su moterimis, atsidūrusiomis įvairiose gyvenimo kryžkelėse – pasikeitimai karjeroje, asmeniniame gyvenime, kūno transformacija. Aš joms padėjau suprasti ir pasirinkti kaip apsirengti ne tik pagal jų kūno formas ar stilių, bet labiau pagal jų charakterį, asmenybę ir tikslus – kas esu ir kuo noriu būti, kaip noriu būti priimta visuomenės. Jau daug metų domiuosi ivairiomis stiliaus mokyklomis, ypac Fashion Feng Shui (senoji Kinų filosofija apie mus supančios aplinkos harmoniją, pritaikyta asmeniniam stiliui). Visuomet siekiau įsigilinti į vidinį žmogaus pasaulį, ieškoti atsakymų asmens gelmėse, tik po to kalbėti apie išorinį stilių ir madą.

Nuo 2012 m. karjera pasuko kita kryptimi. Gyvenu vienoje “ karščiausių” , inovatyviausių pasaulio vietų – šalia San Franciskas ir Silicio Slėnis – įdomu buvo save išbandyti ir šioje srityje. 2.5 metų dirbau “Versli Lietuva” atstove Silicio Slėnyje – atstovavau Lietuvos startuolius, “tiesiau” tiltą tarp Lietuvos ir Silicio Slėnio.  Po to, pasigavus startuolio “bacilą”, pati įsidarbinau vietiniame amerikietiškame startuolyje. Deja startuoliai dažnai kaip plaštakės, gyvena trumpai. Maniškis lygiai po 6 mėn., negavęs finansavimo atleido daugiau nei pusę personalo. Gyvenimas pilnas netikėtumų…

Kaip ten bebūtų poreikis domėtis ir kalbėti apie grožį (plačiąja prasme), vertybes, gyvenimo prasmės ieškojimą ne tik neišblėso, bet dar sustiprėjo. Šiandiena man kyla nauji klausimai ir temos. Noriu dalintis, kalbėtis, kas svarbu 40-metei, kuo gyvena moterys JAV, o tiksliau Kalifornijoje (nes šalis didelė ir įvairi), ir sužinoti, kuo gyvenate JŪS, moterys Lietuvoje. Kviečiu į pokalbį Mielos Moterys!

14424151_10154507803214603_1603703681_o

posted by