zaneta pau photography_00001

Fotografija apgauna laiką ir nuovargį

Į fotostudiją atėjau, nes reprezentacijai reikėjo dalykinių nuotraukų – juk smagu viešoje erdvėje save kitiems pristatyti su profesionalia nuotrauka. Iš pradžių galvojau – ateisiu, papuozuosiu, gausiu nuotraukas ir viskas. Laimei dalykiniais portretais neapsiribojome :-) Eigoje su Žaneta nusprendėme sukurti ir keletą moteriškesnių versijų.

zaneta pau photography_00009

Aišku, pradžioje fotosesijos jaučiausi kiek nedrąsiai. Bet fotosesijos metu buvo sukurta puiki atmosfera, tad viduryje jos jaučiausi smagiai, o pabaigoje – puikiai. Smagu dirbti su žmogumi, kuris jaučia didelį malonumą dirbdamas savo darbą. Susidariau įspūdį, kad su Žaneta tikrai taip ir yra.

zaneta pau photography_00011

Būtinai norėčiau pakartoti fotosesiją :) Džiugina ir pats fotosesijos rezultatas – visiems artimiesiems mano portretai labai patiko. Bet ne mažiau svarbu tai, kad man pačiai portretų kolekcija įkvepia pasitikėjimo savimi. Juk aš – kaip ir visos moterys – kasdien apibėgu daugybę veiklos sričių: esu vadovė, dėstytoja, žmona, mama, dukra… Džiaugiuosi, kad nuotraukos, kurias išsinešiau iš fotostudijos, apgauna laiką ir nuovargį.

zaneta pau photography_00008

 

posted by